MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Romeo
Incepator



Numarul mesajelor : 16
Varsta : 32
Localizare : braila
Data de inscriere : 06/02/2008

Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!   Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 4:08 pm

84.247.45.169:7777 acesta e noul ip de la server!!!
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!   Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 6:20 pm

decat atat ne spui.fi atent inainte sa dai drumu la servar fa un portforward si alege mai multe porturi in routerul tau ca sa nu mai fie lagu sau pingul mare.dacumenteazate dupa pagina asta "http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm" daca nu sti engleza nu am ce sa iti fac ca nu am timp sa dau explicati.odata ce ai intrat pe pagina cauta modemul tau cu ctrl+f da esti destul de mare sa te descurci singur romeo!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Thril3r
Gta Expert
Thril3r


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 27
Localizare : petrila
Data de inscriere : 12/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!   Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 9:54 am

HMMMMM.... Mie asta imi face ipresia ca nu e romeo Neutral pt ca romeo pe forum are rometheboss si asta ii Romeo deci astept raspuns de la romeo pe mess sau nuj il intreb da nu cred ca e el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!   Noul IP DE LA SERVER!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Noul IP DE LA SERVER!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cum
» Noul ip 194.105.27.106:7777
» Noul ip 194.105.27.106:7777
» NouL Ip al ServEruLui 86.105.140.45:7777
» Server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Announcements :: Announcements-
Mergi direct la: