MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 San Andreas

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

San Andreas Empty
MesajSubiect: San Andreas   San Andreas Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 11:38 pm

am si eu o problema cu gta-ul ce ma depasheste Neutral... deci sa va 'povestesc' joi cred, dau eu frumos sa intru in gta mp, ok nimic nou, dau de grove4life click dreapta, connect... apare clepisdrea aia, sta vreo 15 sec dispare si apoi ochii reci.... si asta se intampla si la gta single player... si la mta care are extensie tot in folderul gta...atunci am luat rpd si am reinstalat gta-ul... nimic schimbat... a 2-a zi minune!! mergea ... fericit etc... azi dim iar nu mergea Neutral... pana acum nu a mers... acum o sa incerc sa reinstalez jocul... poate merge... daca e sa mearga va spun si voua... si iceman, nu fa spam!!!.. Smile)... daca mai ai de adaugat ceva dupa ce ai postat uitate in dreapta postului... sunt niste butonashe si unul dintre ele e EDIT Wink
L.E.: Au trecut cateva saptamani si tot nu merge... nici un fel de gta, nimic numai merge Neutral
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

San Andreas Empty
MesajSubiect: Re: San Andreas   San Andreas Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:08 pm

lol vai Neutral
Sus In jos
Romeo
Incepator



Numarul mesajelor : 16
Varsta : 32
Localizare : braila
Data de inscriere : 06/02/2008

San Andreas Empty
MesajSubiect: Re: San Andreas   San Andreas Icon_minitimeJoi Feb 14, 2008 9:25 am

deci faza cu electron chiar nu stiu ce sa mai faka!i-am explicat aproape orice!dar se pare ca nu da rezultat! Mad Shocked !totusi o singura solutie mai e si aceea este REINSTALEAREA WINDOWS! No
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

San Andreas Empty
MesajSubiect: Re: San Andreas   San Andreas Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 11:47 am

deci am facut rost de vreo 4 programe care curata orice gandacel din windows... acum caut dvd-ul cu gta, sa speram ca merge Very Happy
Nah nu a mers ... dar a gasit romeo solutia ...
Daca vi se intamplat, ducetiva in my documents la gta sa user files si stergeti gta_sa1
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
GabyBoyz
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 23
Varsta : 27
Localizare : Urziceni
Data de inscriere : 20/08/2008

San Andreas Empty
MesajSubiect: Re: San Andreas   San Andreas Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 2:26 pm

dati 1 ban lu asta pe forum...
Sus In jos
Continut sponsorizat





San Andreas Empty
MesajSubiect: Re: San Andreas   San Andreas Icon_minitime

Sus In jos
 
San Andreas
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sugesti in legatura cu politia din san andreas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Server Commands,Help and other :: Help-
Mergi direct la: