MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere de admin...

In jos 
+7
Nick`
Thril3r
biluzze
romeotheboss
DaRkY
el3ctr0n
alex16
11 participan?i
AutorMesaj
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 3:08 am

Buna ziua ... m-ar interesa si pe mine postul de admin...imi place foarte mult sa ma joc san andreas....cunosc destul de multi pe grove4life....sper sa imi raspundeti cat mai repede....si stiu sa folosesc forum si inteleg engleza si spaniola .... Noapte buna Very Happy
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 12:01 pm

... ne poti da detalii despre tine?... frumoasa prezentarea ... dar timpul de joc pe server, vechimea, nickul... intelegi u
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 3:38 pm

Vechime : 1 Saptamana
Nickul: IceMan


I like very much play San Andreas Multiplayer .... Razz

Have a nice Day big friendd ... Very Happy
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:07 pm

Eu sunt deacord, sa il vedem si pe romeo Wink
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
DaRkY
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localizare : Galati
Data de inscriere : 12/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:07 pm

to vrei admin la felul cum vorbesti?
mereu cand esti pe server injuri.
Sus In jos
romeotheboss
Piciorul Stang al Ownerului



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 07/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:21 pm

bah fratilor eu dau admin!dar trebuie castigat respectul!pentrua sta si respectul jucaorilor;)
Sus In jos
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 1:21 pm

Buna Darky !!!
Darky nu stiu daca tu ai fii ce acord ca sa iti fure masina ... si sa te injura... am si eu o limita de nervi .... atunci toti m-au enervat ... imi cer scuze tuturor celor carora i-am injurat .... IMI CER MII DE SCUZE .... romeo cum trebuie sa il castig ? sunt foarte interesant !!!
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 9:50 pm

ma bag si eu in concursul asta pt admin..

mam uitat si la cerinte....le-am indeplinit pe toate.am mai mult de o saptamana..stiu comenzi..etc.

o singura problema e la mine care pe de o parte este si un atu..nu stiu codurile:(
adik stiu doar ca dak nu ii iei din viatza cand tragi in el si are lagul mic..atunci e cod..si cand foloseste minigun..o chestie daia de propulsie ca sa zboare..
atata stiu...restul dak e sa devin admin..sa primesc postul...ar trebuii sami mai ziceti de coduri...dak mia sunt.eu pe server nam vazut mai mult de atatea...

LIBERATE JUCATORULUI!!!
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 10:40 pm

biluzzeee, nici eu nustiu codurile, dar in fine nu este concurs, e o cerere normala, si te rog fa un topic separat Wink
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 1:17 pm

el3ctr0n poti sa imi dai un raspuns pt admin ? ca vad ca tot astept ... si nimic ...
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 8:39 pm

romeo da admine Wink Very Happy
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 1:19 pm

pai sa imi raspunda Very Happy ... aici Very Happy dak vrea .... sau dak nu sa imi raspunda pe yahoo... Very Happy
Sus In jos
Thril3r
Gta Expert
Thril3r


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 27
Localizare : petrila
Data de inscriere : 12/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 6:45 pm

Pai merita baiatu il vad on si e om de treaba. DECI UN + DIN PARTEA MEA
Sus In jos
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 3:30 am

Ms mult Thril3 ... DECIZIA Voastra conteaza !!
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:22 pm

Bai deci sa nu ma uitati si pe mine..sunt si eu in lotul concursului pt admini... ia sa vad cine imi da plusuri si minusuri..si dc ..



LIBERTATE JUCATORILOR!!!
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:26 pm

electron..vad ca esti sagetator ca mine..dami si mie idul lu romeo..sau dak nu..sa ma gaseasca aici biluzze1988@yahoo.com
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:28 pm

dda bai..mie mi se pare un simpatic ala..cum scrie acolo?..biluzze?..asa ..deci eu ii dau un + pt originalitate... un alt + pt cami place nickul ... un alt + pt ca joaca corect.. ink un + pt ca stiu ca va duce spre bine serverul si ink un +.. ca sa nu fie cu sotz.Very Happy
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:28 pm

lasa ca ii dau eu ink un + ca sa fie cu sotie Smile)
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:29 pm

ii dau ma si eu ink un + pt ca are nevoie serverul de admini ca el.. si cum zicea si el..LIBERTATE JUCATORILOR!!!
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:31 pm

vai ce de fani...multzumesc !!! ma vrea lumea...ma iubeste femeile:D
astept raspunsul pozitiv...
LIBERTATE JUCATORILOR!!!
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:34 pm

si apropo...alex sau nu mai stiu care..nu ma mai copiati ma...nu mai incercati sa va inspirati din creatia altuia..hotilor!!! jos!!! Razz ca sa fiu si eu la nivelul vostru..



P.S. - acesta este un pamflet..trebuie tratat ca atare...dak nu ati inteles..nu va chinuiti nu dau detalii:D


LIBERTATE JUCATORILOR!!!
Sus In jos
Nick`
Noob



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Localizare : galati
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 12:04 am

Iasoa la toti IS N1Ck Very Happy as dori si eu admin daca se poate Razz Very Happy indeplinesc toate conditiile:D
timpul de joc pe sv: de cand sa facut prima data:P:))
sjtiu sa ma distreZ(baietzii adevarati de pe sv se sjtiu Razz electron/cinder IS nr1:P) am respect fatza de ownerii mai sus ca mine...cred ca baietzii de pe server........ar fi de acord|astept raspuns nb all*:*::*nb electron :Pmuah:**:Smile)
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 11:39 am

BIULTEEEEEE FA TOPIC SEPARAT SI NU FA SPAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
Nick`
Noob



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Localizare : galati
Data de inscriere : 10/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 12:19 pm

loale eelectron Smile))):d:P
Sus In jos
Thril3r
Gta Expert
Thril3r


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 27
Localizare : petrila
Data de inscriere : 12/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeJoi Ian 24, 2008 1:20 am

si biluzzee si nick (ASTIA CRED CA E PRIMA OARA CANDA POSTEZA PE UN FORUM Very Happy )
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 1:08 am

ok ma am inteles cu spamul..nu mai fac....nati inteles ideea...dar nu mia conteaza...si nui prima odara cand postez pe forum...
am inteles ca se reia concursul pt admini... mi se pare iar o porcarie..adminul nu se ia dupa popularitate..sau cat de bine te intelegi cu unu sau cu altul... adminu tre sa fie ca un arbitru intrun joc...la fel si aici .. adminul nu conteaza cinei..numai sa isi faca bine rolul...nu cum a castigat kinder....lau votat cativa care lau mai vazut pe server...lam votat si eu...sincer..am inchis ochii si am dat vreo 3-4 clikuri pana am nimeri pe unu..si norocul/ghinion a fost kinder..
deci sper sa citeasca asta si romeo ...si dak tot dai posturi de admini baga 1 saptamana de proba..sa vezi..plangeri ..sau nu..dak se descurca ..sau nu..dak isi face meseria ..sau nu..
atata pt azi..va mai astept cu idei care va sparg capul de la prea multa gandire


PS - electron de ce sa fac topic separat? si LIBERTATE JUCATORILOR!!!
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 10:31 pm

biluzze...
1)ma bucur ca ai inteles cu spamul
2)nu este concurs de admini!
3)topicul ala e facut la abureala
4)o sa fie un concurs dar ceva mult mai complex Wink
P.S. Asta este topicul lui IceMan si nu e frumos sa postezi in topicul lui, daca vrei sa faci o cerere de admin te rog fa topic separat !
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 4:42 pm

hai ma ca-i culmea..nu pot vb acuma pe forumuri ..ca al lui ice sau al lui cutarica...
poate ca nui concurs de admini...dar dupa cum se arata o sa fie praf si de data asta....abea astept rezultatul....
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeMier Ian 30, 2008 10:33 pm

Neutral cererea ta este nula daca e in topicul altcuiva ...
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
Neagra
Piciorul Stang al Ownerului
Neagra


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 16/02/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 7:59 pm

k`re imi datzi si mie COMENZILE ptr admin ? Very Happy:) ;Wink id`u Darky_neagra@yahoo.com
Sus In jos
EraseR
Incepator



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 15/02/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Feb 17, 2008 12:41 pm

Uite ce cred eu IceMan: nu te-am vazut pe server,de lume nu stiu daca bagi,vad ca lumea se plange de felul cum vorbesti si nu ai dat nici un detaliu despre ce-ai facut pe server:| Ai ajutat lume ? sunt multe intrebari Razz deci nu ai votul meu sorry e parerea mea sincera
Sus In jos
Royale
Gta Expert
Royale


Numarul mesajelor : 108
Varsta : 27
Localizare : constanta
Data de inscriere : 08/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Feb 17, 2008 12:44 pm

ice nai mai intrat de mult pe server si nu ai mai facut nimic, scz No
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 11:45 am

Neagra a scris:
k`re imi datzi si mie COMENZILE ptr admin ? Very Happy:) ;Wink id`u Darky_neagra@yahoo.com
vezi ca sunt pe forum...
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
hell
Noob



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 07/04/2008

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 1:40 pm

AS DORI SI EU UN ADMIN DACA SE POATE RECUNOSC AM FACUT NISTE GRESELI DA VA PROMIT CA NU SA VA MAI REPETA IMI CER MII DE SCZUE SI VA ROG IERTATIMA CA AM CEVA VECHIME PE SERVAR CAM 2 LUNI SI CEVA1 Crying or Very sad
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 11:12 pm

hell fa topic separat Neutral
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cerere de admin... Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de admin...   Cerere de admin... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de admin...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de ADMIN
» Cerere Admin
» cerere de admin
» cerere admin
» Cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Server Commands,Help and other :: Cereri Admin-
Mergi direct la: