MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy

In jos 
+2
el3ctr0n
DaRkY
6 participan?i
AutorMesaj
DaRkY
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localizare : Galati
Data de inscriere : 12/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 12:15 am

--===Regulament===--
1.Cei care au coduri primesc kick,la a 2-a abatere ban.
2.la inceput iti alegi caracter:poitai,medic,civil,mafie.
3.politaii trebuie sa aresteze prin crima mafiotii si cei cu protacaliu(care au facut ceve ilegal) si nu au voie sa omoare civili si medici
pot primi kick.
4.medicii nu au voie sa atace doar daca sunt atacati si ei trebuie sa umble cu ambulanta pt a putea reface oamenii.
5.Nu aveti voie sa atacati playeri in case sau business-uri.(kick la a 3-a abatere ban)
6.Cand sunt streetrace-uri cei care sunt inscrisi nu au voie sa atace inainte de in ceperea cursei sau sa fie atacati de cei din public care nu paritcipa.
7.Pen1=cand faci un din misiuni este PEn1 adik ceam mai urmarita persoana.cand esti pen 1 nu ai vois sa iesi din LV,nu ai voie sa fii afk,nu ai voie sa fii in apa si nu ai voie sa zbori.
8.Nu ai voie sati omori cei din acelasi gang cu tine adik grove vs grove sau politai vs politai.
9.respectati adminii si nu abuzati de cei slabi.
10.Jucati Fair-play.
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 12:00 pm

corect !, cu toate ca nu inteleg de ce nu e voie drive by Very Happy
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
DaRkY
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localizare : Galati
Data de inscriere : 12/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 2:23 pm

drive by e cea mai de tarfa strategie pt ati invinge adversarul daca vrei sa te lupti te dai jos din vehicul si te duelezi cu dusmanu daca vrei sa fugi cu vehicolul fara sal calci si fara sa tragi in el. E logic !!!
Sus In jos
Thril3r
Gta Expert
Thril3r


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 27
Localizare : petrila
Data de inscriere : 12/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 10:09 pm

Tot ce ai zis io zic ca e corct.
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:05 pm

Regula cu drive by iese din calcul ! A spus si romeotheboss Wink
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
DaRkY
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localizare : Galati
Data de inscriere : 12/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:08 pm

REGULA CU DRIVE BY NU IESE DIN CALCUL
SI DACA TE MAI VAD FACAND DRIVE BY CA FIIND ADMIN TE REPORTEZ LUI romeotheboss
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:11 pm

Baiete te joci cu focul Smile
";)el3ctr0n :: u esti deacord cu regula aia sa nu faci drive by ?
busurca romeo: nu"

A da, tot romeo a zis sa numai dai banuri si kicuri asha de repetat, si se refera la Steaua ... Wink
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
romeotheboss
Piciorul Stang al Ownerului



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 07/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:28 pm

eu zic ca drive by e acceptabil deoarece noobi nu sunt ins tare de a lupta jos!faza e ca cei cu exp sa nu faca drive by pentru ca ar fi umilitor!asa cred eu !Deci este permis! Smile Cool
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:37 pm

mda, dar drive by-ul este o parte din farmecul jocului online, asta arata cat de unita este echipa si precizia colaborarii...
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 9:40 pm

bai mie mi se pare putin cam chioara situatia..cum ma sa faci un joc..si sa incepi sa scoti anumite reguli din el..pai strici farmecul jocului..scoti aia ..scoti aia..si aia..si ailalta si tot asa.si pana la urma ajungem sa ne omoram doar cu pumnii...plus ca ce ziceati de faza ca se interzica driveby si ca dak esti tare sa te dai jos si sa te iei atunci...pai ala experimentatul..tot il omoara mai repede pe noob..si cu driveby si fara..si cum arme si fara...deci chestia asta sa scoti niste reguli din joc pt care aia de la rockstar si cine o mai fi facut..s-au chinuit sa faca jocul cu anumite posibilitati..pe care altii in servere incep si le scot..pai cu fiecare regula..posibilitate..strici si diminuezi placerea jocului....
de exemplu o situatie care sa si intamplat.. un incepator pe server se distra si el in felul lui...un experimentat a inceput sa-l ia la tinta si sa-l omoare mereu... ala incepator a facut un drive by pt ca e usor sa faci si eu zic ca ii cresc putin shansele pt ca e greu sal nimeresti pe ala din masina...plus ca atunci cand faci drive by nu te misti chiar asa bine ..adik tre sati pozitionezi masina ca sa tragi unde trebuie si e cam greu..sa te misti cu ea aproape pe loc cum faci si atunci cand esti pe picioare..asa ca drive by-ul ramane la alegerea fiecaruia pt ca fiecare situatie are avantajele si dezavantajele ei...si tu ca juktor alegi ce e mai bine pt tine.. poate ca tu te descurci mai bine in masina decat pe jos...
eu zic sa va ganditi mai mult cand bagati cate un mesaj...ce-l putin nu mai veniti cu iedei tampite...
MULTUMESC ANTICIPAT PT INTELEGERe
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 9:43 pm

LIBERTATE JUCATORULUI!!!
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 10:48 pm

biluzze e fffffffffff corect Wink 10 de la mine Smile)
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
alex16
RIder



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 31
Localizare : Caransebes
Data de inscriere : 10/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 1:30 pm

si 10 de la mine ... mi se pare foarte corect... de ce ma sa nu facem driver by ? asta ii farmecul jocului .... si ii cel mai fain Very Happy
Sus In jos
Thril3r
Gta Expert
Thril3r


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 27
Localizare : petrila
Data de inscriere : 12/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeDum Ian 27, 2008 6:54 pm

Poi ce nu imi place mie la drive by ii ca ma duc cumpar arme iau armura si ma duc mananc sa imi cresc viata dupa care ma duc sa omor alti playeri si ei fac drive by... Neutral Aici nu ii vb de bani ca am dar este pierdere de timp pana ma duc sa cumpar arme si sa manac (SA CRESC VIATA). In rest sunt de acord ca drive by`u sa se poata face.
Sus In jos
biluzze
CJ



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/01/2008

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 4:50 pm

deci ar trebuii sa inchidem acest topic ca ati rezolvat-o si cu asta...gata!!! close it!!!
Sus In jos
el3ctr0n
Admin



Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2008

Personaj
Joc: Admin
Camp:

Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitimeMier Ian 30, 2008 10:30 pm

asta vroiam si eu sa zic Smile) Wink closed
Sus In jos
http://grove4life.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy   Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy Icon_minitime

Sus In jos
 
Am si eu de precizat reguli de paza pentru un public enemy
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli de aur
» Cerinte minime pentru admin !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Regulament :: Regulamentul Serverului-
Mergi direct la: