MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Alex_tony abuzeaza de admin

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
[hell]alex
Noob



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 07/03/2009

Alex_tony abuzeaza de admin Empty
MesajSubiect: Alex_tony abuzeaza de admin   Alex_tony abuzeaza de admin Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 7:23 pm

pare raw am stat si mam gandit mai bn tot ce am postat a fost total gresit imi pare raw si imi cer scz fata de tony deoarece am tras concluzii pripite prea rpd si nu mam gandit ce spun deci imi pare raw tot ce postasem inainte e fals multumesc anticipat


Ultima editare efectuata de catre [hell]alex in Sam Mar 21, 2009 11:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alex_tony
Noob



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 20/03/2009

Alex_tony abuzeaza de admin Empty
MesajSubiect: Re: Alex_tony abuzeaza de admin   Alex_tony abuzeaza de admin Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 12:45 am

frate nu e deloc cum zici tu.. inainte sa vb mai bn ai tacea..esti unu din cei care injura cel mai mult de pe server asa k ...Faza cu blocatu ce sa mai zic , mai acuzat k ti-am blocat mouseul.. doamne ce tampenii mai scoti se vede k esti but la gta..in primu rand nu exista o asemenea comanda si nus eu nici asa kkt ..nam nimic cu nimeni Sad Basketball
Sus In jos
GabyBoyz
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 23
Varsta : 27
Localizare : Urziceni
Data de inscriere : 20/08/2008

Alex_tony abuzeaza de admin Empty
MesajSubiect: Re: Alex_tony abuzeaza de admin   Alex_tony abuzeaza de admin Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 11:19 am

tony dak te pui la mintea lui nu stiu ce sa zic Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alex_tony abuzeaza de admin Empty
MesajSubiect: Re: Alex_tony abuzeaza de admin   Alex_tony abuzeaza de admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Alex_tony abuzeaza de admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Me....Admin
» ADMIN
» Admin
» admin
» AdMIN !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Server Commands,Help and other :: Nemultumiri legate de admini-
Mergi direct la: