MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Romeo homosexualu

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
[G_Unit]Curtis
Noob
[G_Unit]Curtis


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/03/2008

Romeo homosexualu Empty
MesajSubiect: Romeo homosexualu   Romeo homosexualu Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 11:06 am

Atentie acum 2-3 zile am aflat k romeo e gay ,un prieten cu care jucam sa-mp sa intalnit cu romeo ca intre prieteni...romeo a mai adus p cineva (care parea a fi prietenl lui romeo(partenerul de sex Embarassed )),plimbanduse prin parc intr un loc mai retras pe o banca romeo a inceput sa se sarute cu partenerul lui.In acest timp a inceput sa il pipaie si pe amicu' meu,care sa enervat extrem si l-a scuipat si a plecat imediat (erau sa se ia la bataie),asta a fost marturie amicului meu kre ma socat Shocked affraid !!!!!!!!!!!!!


lol c gay e romeo Smile)))))) lol!

Pe restu va sfatuiesc sa nu va intalniti cu el sub niciun pretext gen "hai sa ne intlnim k sa iti dau admin" No
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

Romeo homosexualu Empty
MesajSubiect: Re: Romeo homosexualu   Romeo homosexualu Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 12:55 pm

[G_Unit]Curtis
faci la misto doamne ce mult va ti schimbat decand nu mai joc sa mp pt m-am mutat pe world of warcraft cand jucam eu samp romeo era baiat de treaba nu se certa cu nimeni si nici nu parea homo lol ati ajuns de rasu curcilor Smile)
Sus In jos
Kennjy
Incepator Avansat
Kennjy


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Localizare : Campia Turzii
Data de inscriere : 26/05/2008

Romeo homosexualu Empty
MesajSubiect: Re: Romeo homosexualu   Romeo homosexualu Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 12:28 pm

romeo gay cica si vrei sa cred? No
Sus In jos
Romeo
Incepator



Numarul mesajelor : 16
Varsta : 32
Localizare : braila
Data de inscriere : 06/02/2008

Romeo homosexualu Empty
MesajSubiect: Re: Romeo homosexualu   Romeo homosexualu Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 2:12 pm

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ce noobbbbbbb aoleu doamne... ce om:)))=)))
Sus In jos
GabyBoyz
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 23
Varsta : 27
Localizare : Urziceni
Data de inscriere : 20/08/2008

Romeo homosexualu Empty
MesajSubiect: Re: Romeo homosexualu   Romeo homosexualu Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 1:43 pm

are cv la cap:))
Sus In jos
 
Romeo homosexualu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Romeo mi-a furat masinaaaa :((
» romeo da-mi contu inapoi rafael

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Server Commands,Help and other :: Sugestii-
Mergi direct la: