MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ..:-AdMin-:.. :D

In jos 
+2
rafaelxxl
joKer
6 participan?i
AutorMesaj
joKer
Piciorul Stang al Ownerului
joKer


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : neamt
Data de inscriere : 23/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 5:06 pm

Very Happy Joc sa:mp de mai mult de 1 an..... si de 5-6 luni cunosc serveru [Ro]..:Grove4life:..[Ro] si imi place bounce foarte mult...cred ca e cel mai real si mijto dintre mii de svr .... I love you

cred ca cunosc bn ComenZile jocului si a serverului ,ca am facut admin in 2 servere pana acum si stiu bn ca ce si cine nu are dreptul sa stea pe server: daca folosesc CODURI ,minigun,viata infinita, gloanze infinite,sunt codati si nimeni nu suporta sa ii vada pe svr mai ales cand creaza dezastre ...ASA ca TREbUIE dat /KiCK sau in cazuri GRAVE chiar si /BAn Very Happy sau alt exemplu pentru tunat masina : /tune1 /tune2 sau /tune3 _____- cumpara un level /buylevel [numai cand ai destula exp] ecc.

sunny ma inteleg cu adminii si nam motiv sa fiu in conflict cu ei....

daca voi fi admin voi fi respectat ....dar in alte cazuri daca nu voi fi respectat voi lua masuri Very Happy intrun mod!!!! cheers

decand joc sper sa fiu recunoscut de admini deoarece am schimbat des clanu acu sunt [mcf] j0ker sper ca : Cope2 - [FEAR]RomEo - K!nD3r - [FEAR]Royale - [FEAR]Eraser si multi altii sa ma recunoasteti.... Very Happy Cool

Si cia mai importanta:scratch:....STIU SA MA DISTREZ rabbit Twisted Evil Twisted Evil

vA rog votatima
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 9:40 pm

heyyyyyyyyyyyyyyyyyy ce inseamna asta ?????????voi nu stiti ce inseamna cuvantul admin?????admin = administrotor...stiti ce inseamna administrator????adica ala care are grija ca servarul sa mearga cum trebuie......prea multi admini nu duce decat la un serrvar de kkkk.....admini nici nu artrebui sa faca misiuni a=ei au scopul de a avea grija de codati care folosesc trainer si trec de sistemul antichats si sa dea kick celor care merita.....admin nu inseamna rege ori la voi asta inseamna ca daca esti admin esti regele servarului.....nu dragi mei admin nu e rege....rege e ala care are leval mare si nu e admin......stiu multi admini care inainte aveau leval 1 sau 5 apoi cum au devenit admini cum au leval 10 pt se teleporteaza la o distanta relativ mica da sa nu bata la ochi de misiune si o faceau primi...nu ati obs ca unii care sunt admini fac mereu nu mai ei misiunea cu boxmoney sau cum io zice???oricum nu conteaza din partea mea puteti sa fiti toti admini daca indepliniti cerintele asa ca daca spui ca poti indeplinii astea joker ai dita mai + de la mine si sa sti ca sunt baiat de treaba cu exceptia ultimelor zile cand ma dadaeam smecher si arogant din cauza ca vam cerut sa imi spuneti parerea despre mine si nu ati spuso asa ca mama infuriat am tras cateva cuvinte si wantedh mi aratat ca gresesc din cauza asta are toate respectele mele,hai sa revenim la subiect daca esti in stare sa faci cerintele astea ai plusul meu:
1)sa citesti mereu chatboxul si forumul si in acelasi timp sa le si raspuzi la intrebari asta in fiecare ziii cu putinta
2)sa incerci sa nu exagerezi cu misiunile (artrebui playeri sa voteze ce misiune sa inceapa nu admini care pun ce vor ei ca sa creasca lev lor!!!!!!!te rog sa le spui la toti asta joker)
3)cauta sa nu te certi cu nimeni
4)nu da kick sau ban fara motiv
5)nu da mute fara sa avertizezi si sa le dai timp de potolire
6)daca vezi admini care se tle langa misiune sa le dai kick cu tot cu ban ca nu e frumos chestia asta
7)sa fi prietenul meu si sa te distrezi!!!!!!!!!!<<cea mai importanta
k ai inteles joker bounce spune da daca poti sa te descurci cu cerintele si iti dau votul meu Very Happy king Wink
Sus In jos
joKer
Piciorul Stang al Ownerului
joKer


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : neamt
Data de inscriere : 23/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 11:35 pm

Smile ...stiu ca adminu nu e = cu regele serverului chiar daca altii uita asta si aprofita de faptul ca poate sa dea kick sau ban ......si fac numai caos sunny

oricum.:...


1) citesc tot timpul chatboxul ....normal ca numai ce reusesc sa prind cu ochiul... Wink

2) voi incerca sa cer playerilor ce misiune vor.....si voi spune asta la cei care voi vedea ca baga misiuni la placerea lor

3) nu sunt un tip care se cearta des....si chiar daca cineva ma inerveaza nu raspund cu injuraturi ...

4) voi avea grija de codati si voi da kick numai in momentele necesare si ban cand e mai grav

5)o sa dau timp sa se potoleasca inainte de a reactiona

6)o sa dau kick chiar si ban la adminii care se tin tare de misuni

7)cea ce imi place mai mult ie sa ma DISTREZ asaca nu e problema cu un server asa fain...cred si yo ca esti un baiat de treba si sper sa devin si prieten cu tine...cat mai curand

CRED ca o sa MA deScurc
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 10:08 am

bravo jpker mi ai castigat respectul esti de treaba si sti ce e acela admin si meriti votul meu.ai un + de la mine Cool Wink Wink incurand vei ajunge admin si nu vad de ce nu tear vota si ceilalti Wink Wink
Sus In jos
joKer
Piciorul Stang al Ownerului
joKer


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : neamt
Data de inscriere : 23/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 1:20 pm

Very Happy ms ........ cheers
Sus In jos
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 2:13 pm

u admin ? pff u ai intrat codat pe server deci Contra !
Sus In jos
joKer
Piciorul Stang al Ownerului
joKer


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : neamt
Data de inscriere : 23/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 3:09 pm

affraid affraid Mad daaaaaaaa chiar!!!!? daca as fi avut coduri....de ce nu am luat nici kick nici ban..?????? Question ....daca te intereseaza tare de fiecare data cand ceilalti au zis ca am coduri un admin venea sa controleze si eu muream........asaca nu mai zii ca-s codat Evil or Very Mad ca nici unii admini nu isi fac treaba buna....si nu baga in seama chatboxu ....

infine...:..::.ms ca macar ai postat.... Wink Neutral tongue


JoKer jocolor
Sus In jos
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 10:05 pm

team vz odata Wink Razz
Sus In jos
Scofield
Incepator
Scofield


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 16/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 10:39 pm

Da joker esti bun ai un +
Sus In jos
joKer
Piciorul Stang al Ownerului
joKer


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : neamt
Data de inscriere : 23/02/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeLun Feb 25, 2008 9:36 pm

ms Very Happy Laughing
Sus In jos
FloRiaN
Incepator Avansat



Numarul mesajelor : 29
Varsta : 33
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2008

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeVin Feb 29, 2008 7:50 pm

bv joker....ai un + de la mine si eu sunt [FEAR]SeeN sau FloRiaN ca sa stii Very Happy
Sus In jos
Royale
Gta Expert
Royale


Numarul mesajelor : 108
Varsta : 27
Localizare : constanta
Data de inscriere : 08/01/2008

Personaj
Joc:
Camp:

..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 12:25 am

da joker joci de mult timp ,nu ai avut coduri , nu esti dusman cu adminii ai un + Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





..:-AdMin-:..  :D Empty
MesajSubiect: Re: ..:-AdMin-:.. :D   ..:-AdMin-:..  :D Icon_minitime

Sus In jos
 
..:-AdMin-:.. :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Me....Admin
» ADMIN
» Admin
» admin
» AdMIN !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Server Commands,Help and other :: Cereri Admin-
Mergi direct la: