MaSUGEIcuTaietei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

MaSUGEIcuTaietei


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ce parere aveti despre rafael????????

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 9:33 pm

spuneti ce pare aveti despre mine si daca merit sa incerc sa devin admin si ce ar trebui sa fac sa va plac??eu zic ca am fost baiat de treaba si corect cu voi !!!!
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 6:13 pm

nu vreti sa va spuneti parerea despre mine asa ca sa am si eu o idee!!!
Sus In jos
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 6:21 pm

1. tu faci niste posturi asa aiurea si tampite ca ma enervezi .. meriti ban nu admin X(
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 7:21 pm

nu fa misto dryan tu meriti o bataie buna nu le fac aiurea cat timp le fac la Off-topic :: Palavrageala sa sti si tu.
eu vreau sa aflu ce ****** masi parere aveti despre mine ca sa stiu ce respect am pe servarul ******* nu ma mai provoca.. geek Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 7:32 pm

hai numa la un war X( p grove
Sus In jos
rafaelxxl
RIder



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Localizare : romania slatina
Data de inscriere : 30/01/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 8:06 pm

war war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war warwar war war war war vreau cu dryan Razz Razz Razz electron daca tu consideri ca nu are rost topicul asta te rog frumos sa l stergi nu pe bune sa-l stergi daca nu iti place
Sus In jos
dRyAn
RIder
dRyAn


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 27
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/02/2008

ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 9:26 am

da id tau incoace Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce parere aveti despre rafael???????? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre rafael????????   ce parere aveti despre rafael???????? Icon_minitime

Sus In jos
 
ce parere aveti despre rafael????????
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» romeo da-mi contu inapoi rafael
» ce note mai aveti pe la sc ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MaSUGEIcuTaietei :: Off-topic :: Palavrageala-
Mergi direct la: